Posturi Vacante

  1. Șef schimb

    Rol: Conduce și controlează activitatea de producție în timpul schimbului în aria de producere.

    Candidatul ideal:

    • are studii medii de specialitate (colegiu), superioare;
    • posedă cunoștințe temeinice de operare cu PC;
    • are experiență în cordonarea unei echipe;
    • deține competențe de gestionare și administrare a resurselor;
    • are abilități de a-și ordona și planifica activitățile.

    Program de muncă:

                          2 schimburi

    • schimbul I   07:15 – 15:45
    • schimbul II  16:00 – 00:30

    Noi îți oferim:

    • pachet salarial și social competitiv;
    • dezvoltare profesională într-un mediu dinamic;
    • oportunități de specializare în industria automotivă.

    Expediați CV-ul Dvs pe adresa:

    !Este obligatorie mențiunea postului pentru care se aplică.

    Resurse Umane

    Tel.: 0 22 47 23 51

    Tel.: 0 22 47 61 76

    Tel.: 0 22 47 24 96

    www.introscop.md

    Vă mulțumim anticipat pentru înțelegerea că doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

  2. Legător filoane cabluri și conductori

    Responsabilități: Asamblarea calitativă și cantitativă a cablajelor electrice.

    Candidatul ideal are:

    • abilități de citire, atenție, îndemînare;
    • aptitudini de a învăța;
    • aptitudine fizică care permite activitatea în picioare.

                          2 schimburi (luni-vineri, rotație săptămînală)

    • schimbul I   07:15 – 15:45;
    • schimbul II  16:00 – 00:30.

    • transport gratuit;
    • școlarizare pentru profesia de legător filoane cabluri și conductori;
    • pachet salarial și social complet;
    • condiții de muncă la standarde europene.

    Completați formularul de angajare și expediați-l:

    Formularul de angajare îl găsiți la sediu de pe str. Meșterul Manole 20, sect. Ciocana, îl solicitați de la pază sau îl puteți descărca accesînd aici cuvîntul Formular